PinkodTR

20 Jan, 2016

Duyuru

Posted by: admin In: Genel

Son zamanlarda, yetki belgeleri olmadığı halde, bazı şahıslar gerek Pin Kod adıyla gerekse Pin Kod sisteminin adını değiştirerek Pin Kod eğitimleri ve Bireysel Danışmanlık verdikleri için bir açıklama yapma gereğini duyduk.

Üzülerek belirtmeliyiz ki sadece danışmanlık yapma yetkisine sahip oldukları halde bazı arkadaşlarımız İnsanın Pin Kodu Sistemiyle imzaladıkları sözleşmeye aykırı davranarak Pin kod eğitimi vermeye başladıkları için Bireysel Danışmanlık yapma sertifikaları imzaladıkları sözleşme maddelerine uygun olarak iptal edilmiştir. Söz konusu kişiler İnsanın Pin Kodu Türkiye bünyesinde artık yer almamaktadırlar. Pin Kodu ve/veya başka adlar altında söyledikleri ve anllattıklarından ise İnsanın Pin Kodu Sistemi sorumlu değildir.

İnsanın Pin Kodu Sistemi tarafından yetki belgesi verilen danışman arkadaşlarımızın isimleri, sitemizin “Danışmanlık” sayfasında belirtilmiştir. Bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz info@pinkodtr.com ‘a e-posta yazabilirsiniz. Eğitimlerimiz ise sadece PinkodTR tarafından düzenlenmekte olup Douglas Forbes ve Filiz Eryılmaz tarafından verilmektedir.

Saygılarımızla…İnsanın Pin Kodu Türkiye

No Responses to "Duyuru"

Comment Form

PinkodTR

Pinkod' un Türkiye sitesidir.