PinkodTR

Danışmanlık

1- Aktif Danışmanlarımız;
– Filiz Eryılmaz
– D.Esin Sarıca Can

2- İnsanın Pin Kodu Sistemi Türkiye Danışma Kurulu üyelerimiz: – Filiz Eryılmaz
– Elif Gür
– Esin Sarıca Can
– Gülru Berk’tir

FİLİZ ERYILMAZ

ODTÜ Sosyololi mezunu olan Filiz Eryılmaz, uzun yıllar Hazır Giyim ve Yayıncılık sektörlerinde orta ve üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra kendi yayıncılık-danışmanlık-organizasyon şirketini kurmuştur. 1980’lerin sonlarında okuduğu Trevanian’ın Şibumi adlı kitabında anlatılan Sadelik felsefesi; hayatı boyunca rehberi olmuş, bu konuları araştırmasına, yayınlanan kitapları okumasına ve sonunda da bu alanda yayıncılık yapmasına vesile olmuştur.

Üniversite yıllarında başlayan astrolojiyi öğrenme isteği sonucunda 2001 yılında başlayan ve iki yıl süren eğitimini tamamlamıştır. Zaman zaman, farklı astrologlardan astrolojinin değişik alanlarında eğitim almaya devam etmektedir.

2005 yılında tanıştığı İnsanın Pin Kodu Sistemi’nin pratikliğine, çabuk öğrenilebilmesine, hesaplamanın çok kolay olmasına ve kişilerle ilgili bilgilere adeta bir kısa yol mantığıyla ulaşabilmesine hayran kalmış ve yıllar içinde bu sistemin Türkiye’de eğitimini verebilen tek yetkilisi olmuştur.

Kendisini, evrenin daimi öğrencisi olarak tanımlayan Filiz Eryılmaz Astroloji ve İnsanın Pin Kodu Sistemi eğitimlerinin yanı sıra 1998 yılında Reiki Şifa Yönteminin üç aşaması, 2002-2004 yılları arasında David Verdesi’den Qigong, 2006 yılında Grand Master Fu’dan Emei Qigong, 2012-2013 yıllarında GrandMaster Lo’dan Feng Shui, 4 Sütun Çin Astrolojisi, I-Ching ve 2015 yılında Nevin Samsunlu’dan EFT eğitimlerini almıştır.

Filiz Eryılmaz, yayıncılığın yanı sıra; İnsanın Pin Kodu Sistemi eğitimlerini vermekte ve hem Astroloji, hem de İnsanın Pin Kodu Sistemi Danışmanlığı yapmaktadır.

D.ESİN SARICA CAN

Marmara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi mezunu olan D.Esin Sarıca Can, uzun yıllar Bankacılık sektöründe orta ve üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra kendi yurtdışı eğitim ve danışmanlık şirketini kurmuştur. Ortaokul yıllarında başlayan spritüel ve kişisel gelişim konularına ilgisi, daha sonra da devam etmiş bu konuda çok sayıda kitap okumuştur. 2000 yılında Reiki eğitimleri ile başlayan eğitim serüveni, 2009 yılında NLP, 2015 yılında EFT ve Facelift eğitimleri ile yıllar içinde çeşitlenmiştir. Ancak 2005 yılında tanıştığı İnsanın Pin Kodu Sistemi hayatının önemli dönüm noktalarından biri olmuştur. Evli ve bir kız çocuğu annesidir.

D. EsinSarıca Can eğitim danışmanlığının yanı sıra İnsanın Pin Kodu Sistemi eğitimlerine destek vermekte ve İnsanın Pin Kodu Sistemi Bireysel Danışmanlığı yapmaktadır.

İNSANIN PİN KODU SİSTEMİ BİREYSEL DANIŞMANLIK

Bireysel pin kod analizi, yaklaşık bir buçuk (1.5) saat sürer ve ücretlidir. Bu danışmanlık seansında kişinin, kişilik özellikleri, güçlü ve zayıf yönleri, hangi alanlarda yetenekli olduğu, hangi mesleklerin uygun olduğu, yaşamının hangi dönemlerinde hangi konularda sorunlarla karşılaşabileceği, hangi dönemlerin yeni projelere – yeni ilişkilere başlamak,  yuva kurmak ve çocuk sahibi olmak için uygun olduğu, varsa eşi ve çocuklarıyla veya sevgilisiyle olan ilişkileri hakkında bilgi verilir.

Pin Kod analiz danışmanlığı almak için; danışman arkadaşlarımızdan hangisi ile görüşmek istediğinizi belirten bir maili info@pinkodtr.com adresine gönderdiğiniz takdirde size, randevu, ücret ve banka hesap bilgileri hakkında detaylı bilgi verilecektir.

İstanbul dışında olup danışmanlık almak isteyenler için internette skype üzerinden görüşme yapılabilmektedir.

Bütün Danışmanlarımızın sertifikaları ve bir yıl (takvim yılı) süresince geçerlidir. İnsanın Pin Kodu Sistemi Türkiye tarafından verilen imzalı sertifikaların yenilenebilmesi için Danışmanların Pin Kod sistemiyle imzaladıkları sözleşmenin maddelerine uygun davranmaları şartı aranır. Daha önce Danışmanlık yapma yetkisi olduğu halde, yukarıdaki şartları yerine getir(e)meyen arkadaşlarımızın sertifikaları yenilenmemektedir.

Pin Kod danışmanlığı yaptığını söyleyen kişilere bizim tarafımızdan imzalanmış yetki belgelerini / sertifikalarını sorunuz lütfen çünkü bizim Danışman arkadaşlarımızın Danışmanlık sertifikaları bir (1) takvim yılı için geçerlidir. Yetki belgesini/İnsanın Pin Kodu Sistemi Bireysel Danışmanlık sertifikasını ibraz edemeyen kişilerin ne Insanın Pin Kodu Sistemi ile ne de İnsanın Pin Kodu Sistemi Türkiye ile hiçbir bağlantıları yoktur.

Bu nedenle Pin Kod analizi yaptığını/verdiğini söyleyen kişilere karşı dikkatli olmanızı ve bu kişilerin isimlerini bize info@pinkodtr.com’a e-posta yoluyla sormanızı rica ederiz. İnsanın Pin Kodu Sistemi tarafından Yetki Belgesi verilmeyen kişilerin söylediklerinden Douglas Forbes ve İnsanın Pin Kodu Sistemi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 

İletisim: info@pinkodtr.com

PinkodTR

Pinkod' un Türkiye sitesidir.