PinkodTR

Pin Kod

İnsanın Pin Kodu doğum tarihimizde şifrelenmiş olan kişiliğimizin deşifre edilerek bu sayede incelenmesini sağlayan bir yöntemdir. Çığır açıcı bu yöntem, yaratıcısı olan Douglas Forbes tarafından son 30 yıldır, onbinlerce insan üzerinde doğrudan ve dolaylı çalışmalar yaparak geliştirilmiştir

“Doğduğumuz gün, bizim şablonumuz olur. Sahip olduğumuz gizil güç ve tüm olasılıklarımız var oluşumuza o gün kazınır.”

Hiç birimiz bir ilişkinin iniş ve çıkışlarından uzak kalmayı başaramayız; aslına bakacak olursanız, ilişkiler, insan yaşamının içsel ve ayrılmaz bir parçasıdırlar. Yaşamımızın her alanında insanlarla ilişkiye geçeriz; ailemizde, iş ortamımızda, arkadaşlarımızla. Artık elimizin altında ilişkilerimizin güçlü ve zayıf yanlarını, zor zamanları belirlememize ve yazgımızı iyileştirmek için harekete geçmemize yardımcı olacak bir aracımız var.

İlk kez Güney Afrika’da geliştirilen bu sistem bu ülkede büyük bir başarı kazanmıştır.

İş dünyası alanında da başarılı bir şekilde kullanılan bu yöntem özellikle işe alımlarda son derece karmaşık analiz yöntemleri yerine basitçe doğum tarihi bilgilerini kullanarak kişi hakkında derinlemesine bilgi verebilmektedir.

Dört işlem bilgisi haricinde herhangi bir matematik bilgisi gerektirmeyen bu yöntemin kullanılması son derece kolay ama sonuçları inanılmaz derecede etkileyicidir. Pin Kod analizi yalnızca sizin ve sevdiklerinizin kişilik analizlerini yapmanızı sağlamakla kalmayacak aynı zamanda iş dünyasında; ekip oluşturma, performansın geliştirilmesi gibi alanlarda da kullanabileceğiniz güçlü bir araç olacaktır.

İnsanın Pin Kodu analizi; hepimiz için temel sorular olan, “ben kimim”, “güçlü ve zayıf alanlarım ne?”, “görevim ne?” gibi soruları yanıtlamanızı sağlamakla kalmayacak aynı zamanda da potansiyel bir ilişkinizin kaderini belirlemenize de yardımcı olacaktır.

PinkodTR

Pinkod' un Türkiye sitesidir.