PinkodTR

01 Mar, 2016

Mart 2016 Pin Kod yorumu

Posted by: admin In: Genel

Merhaba,
2016 yılı Mart ayı, hayal ettiklerimizi ve aklımızda planladıklarımızı gerçeğe dönüştürebileceğimiz bir ay. Uzun süredir harekete geçemediysek eğer işte şimdi yerimizden kalkıp bir şeyler yapma enerjisini içimizde hissedebileceğiz. Bu fırsatı değerlendirerek iyi bir plan yapıp, işlerimizi yoluna koymak için gerekli adımları atabiliriz.
Oldukça yoğun bir aya giriyoruz, aklımız sürekli gelecek planlarıyla meşgul. Ancak detaylarda kaybolmamaya dikkat etmeli, belirli bir noktaya odaklanmalı ve hedefe ilerlemeliyiz. Bir hedef gerçekleştikten sonra diğerine doğru yürümeliyiz. Aklımızın bu kadar meşgul olması yüzünden dikkatimiz azalabilir. Bu yüzden ufak kazalar ve sakarlıklar olabilir bunun için önlem almakta fayda var.
İnançlarımızın peşinde koşacağımız, doğru bildiğimizin arkasında durup dürüstlükten asla şaşmayacağımız bir dönem. Ancak bunları yaparken fazla keskin olmamaya, mümkünse iki kere düşünüp bir kez söylemeye özen göstermeliyiz.
Bu ayın enerjisi herkesin çabuk öfkelenmesine izin verdiğinden, ikili ilişkilerde de inatlaşmamak, sabırlı davranabilmek ilişkileri rahatlatacaktır.
Özellikle bu ay bizi günün yoğunluğundan uzaklaştıracak uğraşlara ihtiyacımız olacak, müzik dinlemek, bir müzik aleti çalmak, meditasyon yapmak zihnimizi boşaltacak her türlü etkinlik bir yere odaklanıp düşüncelerimizi rahatlatmamızı sağlayacaktır.
Pin Kod Türkiye Ekibi

No Responses to "Mart 2016 Pin Kod yorumu"

Comment Form

PinkodTR

Pinkod' un Türkiye sitesidir.