PinkodTR

31 Jan, 2016

Şubat 2016 Pin Kod yorumu

Posted by: admin In: Genel

2016 yılının ikinci ayı, hayatımızın her alanında destek vereceğimiz ve destek alacağımız etkileri hayatımıza getirme enerjilerine sahip. Ay süresince korumak, kollamak, destek olmak, beslemek ve dişi enerjilerle ilgili konular hiç olmadığı kadar gündemimizde olabilir. Ocak ayının aklı ve mantığı ön plana çıkaran etkilerinin ardından bu ay kararlarımızı alırken daha çok duygularımızla hareket edeceğiz. Bu ay duygularımızı dengeleyebilirsek attığımız adımlardan oldukça karlı çıkabiliriz ama aşırıya kaçarsak da hayal kırıklığına uğrayabiliriz. İlişkilerimizde ise aşırı duygusal beklentiye girmeden, karşı tarafı zorlamadan empati kurabilirsek güzel sonuçlar elde edebiliriz. Bu ayın etkileri iş yaşamında geleceğimizi garanti altına almamızı sağlayacak anlaşma fırsatlarını önümüze getirebilir. Bu nedenle bir adım ya da imza atmadan önce şubat ayının baskın enerjisi olan duygusal zekamızla birlikte analitik zekamızı da kullanarak karar verirsek daha kalıcı anlaşmalara imza atabiliriz.

Şubat ayı koruma ve kollama duygularının yükselmesiyle birlikte, kaybetmeyle ilgili korkularımız da su yüzüne çıkabilir. Bu tarz duygular hissedilmesi halinde, bunun bu ayın vermiş olduğu etkilerden kaynaklandığını ve bu sürecin geçici olduğunu bilerek kendimizi sakinleştirmeye yönelebilir; dua edebilir, meditasyon ve nefes çalışmaları yapabiliriz. Yine ihtiyaç sahiplerine yardım etmek, yardım kuruluşlarını desteklemek duygusal anlamda kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayacaktır.

Ay boyunca dışarıda zaman geçirmek yerine evimizde, çocuklarımızla, büyüklerimizle geniş aile toplantıları düzenleyip sevdiklerimizle birlikte zaman geçirmeyi daha çok tercih edebiliriz. Ailemizdeki ve hayatımızdaki kadınlarla ve varsa onların sorunlarıyla daha çok ilgilenebiliriz. Dişilikle ilgili sağlık sorunları yaşayanlar bu ayın etkisiyle şifalanarak bu sorunlarını çözebilirler. Yine ay süresince kadınlarla ilgili konuların ülke gündemimizde daha çok konuşulduğunu görebiliriz. Keza yardım faaliyetleri ve organizasyonları da yine gündeme gelecek konular arasında yer alabilir.

Gönlünüzce, çok güzel bir Şubat ayı geçirmeniz dileğiyle.

No Responses to "Şubat 2016 Pin Kod yorumu"

Comment Form

PinkodTR

Pinkod' un Türkiye sitesidir.